Povodom 32. obljetnice stradavanja Vukovara i Škabrnje, mještani Vukšića tradicionalno su osmu godinu za redom, 17. studenog kod kapelice sv. Mihovila i murala hrvatskih branitelja Vukšića ispred bivše zgrade PZ Vukšić, zapalili svjeće i pomolili se za žrtve Vukovara i Škabrnje.
Svijeće su zapalili pod geslom “Zapali i ti jednu svijeću i pomoli se za žrtve Vukovara i Škabrnje”. Kako bi se sjećanje na žrtve Vukovara i Škabrnje što snažnije obilježilo, Vukšić se s posebnim pijetetom priključio sudjelovanju u obilježavanju ove obljetnice.
- Najvažnije vijesti svakog radnog jutra
- Vremenska prognoza i ključne teme dana
- Bez spama, odjava u jednom kliku
- Sve objave portala 023.hr
- Brze obavijesti o breaking news
- Izravno u Messenger inbox
Fra Božo Mandarić dao je odriješenje za sve žrtve Vukovara, Škabrnje i svih poginulih hrvatskih branitelja. UDBDR Vukšić organizator je obilježavanja ove obljetnice
