Raskopane ulice, nažalost, nisu novost u našem gradu, pa i sad kad je turistička sezona već počela.
Ovih dana javili su nam se čitatelji koji žive u dijelu grada iznad belafuškog groblja, odnosno u ulicama Lavoslava Ružičke, Filipa Grabovca, Tribanjske i cijelog tog kvarta.
- Najvažnije vijesti svakog radnog jutra
- Vremenska prognoza i ključne teme dana
- Bez spama, odjava u jednom kliku
- Sve objave portala 023.hr
- Brze obavijesti o breaking news
- Izravno u Messenger inbox
Naime, kako su naveli, već dvije godine žive u prašini i rupama jer su sve prometnice raskopane i izgledaju kao kozji putevi.
– Preispitajte gradske oce što smjeraju s obzirom da su sve raskopali, dvije godine živimo u prašini i rupama, a od Nove godine nigdi nikoga. Ovo u čitavoj HR ima samo Zadar!, kažu naši sugrađani, rezignirani stanjem prometnica.
Zaista, kad prođete tim dijelom grada automobilom, niste sigurni hoće li izaći neoštećen jer su ceste pune rupe i kretanje je otežano.
No, nadamo se da će se nakon ovog ipak nešto promijeniti i da će im stići bar jedan sloj asfalta.
