Popularnu zadarsku voditeljicu javnost je upoznala kroz serijale ‘Stani u Lici’, ‘Stani v Zagorju’, ‘Stani na otoku’, a nedavno smo je ponovno gledali u sklopu životopisnih epizoda serijala ‘Na magistrali’. Simpatična Andrea Buča na pitak je način gledateljima predstavila razne dijelove Hrvatske, a na Instagramu je sada otkrila i jedan dio svoje intime, piše Tportal.
Naime, na društvenim je mrežama s pratiteljima podijelila vijest kako joj je nedavno dijagnosticirana sideropenična anemija, a svoje iskustvo opisala je u objavi na kojoj je pokazala kako se bori protiv dijagnoze.
- Najvažnije vijesti svakog radnog jutra
- Vremenska prognoza i ključne teme dana
- Bez spama, odjava u jednom kliku
- Sve objave portala 023.hr
- Brze obavijesti o breaking news
- Izravno u Messenger inbox
‘Prije mjesec dana se nisam mogla popeti na kat, 20 stepenica bilo mi je napor, uzlupalo bi mi se srce, zavrtjelo u glavi, morala bi sjesti da ne padnem u nesvijest’, započela je Buča opisavši simptome.
‘Ovo proljeće mi je najgore proljeće ikad, blijeda, bez snage, teška nemoć, iz šeste brzine spala sam na prvu. Mislila sam da je proljetni umor, a kad je stvar postala neizdrživa izvadila sam krv i dijagnosticirana mi je sideropenična anemija: bez kapi željeza, rasuta crvena krvna slika’, napisala je ipak završivši u optimističnom tonu: ‘Nakon druge infuzije stvar je počela da se lomi-mic po mic živnula sam. Jučer sam popela Gorščicu, najljepšu sljemensku stazu. Bila sam sretna ko malo dijete jer je do nedavno onih 20 stepenica bilo nemoguće.’
